O MESTE

SAMOSPRÁVA

REGISTER FAKTÚR, OBJEDNÁVOK A ZMLÚV

VEREJNÉ OBSTARÁVANIE

INFORMÁCIE

INŠTITÚCIE

CESTOVNÝ RUCH

HISTÓRIA

UDALOSTI V MESTE

KOLÁROVSKÁ TV

FOTOGALÉRIA

INZERCIA

FÓRUM

KONTAKTY

EURO INFO

SČÍTANIE OBYVATEĽOV 2011

 FÓRUMVážení Kolárovčania,
po niekoľko mesačnej prestávke sa zrodilo rozhodnutie vo veci opätovného spustenia diskusného fóra na webovej stránke mesta. Považujeme sa dôležité, aby vznikol priestor na internetovú komunikáciu, v rámci ktorej nie len Kolárovčania budú mať možnosť klásť otázky, predkladať svoje návrhy a pripomienky a získavať informácie o dianí v meste. Alebo mestskému úradu a mestskému zastupiteľstvu informácie poskytovať. Internetové diskusie týkajúce sa mesta Kolárova prebiehajú súčasne na niekoľkých internetových stránkach. Je ich však veľa, sú neprehľadné a nie je možné ich sledovať. Fórum na oficiálnej stránke mesta Kolárovo sa bude zaoberať výlučne dianím v meste.
Uvedomujeme si, že spustenie fóra môže spustiť celý rad útokov, osobných invektív, šírenie nepodložených klamstiev, ktoré často hraničia s urážkou na cti, dokonca sú na hrane zákona. Takúto formu verejnej diskusie v žiadnom prípade podporovať nebudeme.
Ja, ako primátor mesta spolu so zástupkyňou primátora p. Ing. Beátou Samu budeme fórum v rámci našich časových možností sledovať a budeme reagovať na jednotlivé aktuálne príspevky. Nakoľko nie je v našich možnostiach zapájať sa do diskusií každý deň, všetkých Vás žiadame vopred o trpezlivosť. Bolo by však dobré, keby sa do internetového fóra postupne zapájali aj poslanci mestského zastupiteľstva.
Bol by som rád, keby fórum slúžilo všetkým občanom mesta.

S úctou
Árpád Horváth, primátor mesta a Ing. Beáta Samu, zástupkyňa primátora

Tisztelt gútaiak,
több hónapos szüneteltetés után született meg a döntés, hogy néhány napon belül újra indítjuk a város honlapján a FÓRUMOT. Szükségesnek látjuk, hogy legyen egy olyan internetes kommunikációs tér, ahol a gútai és nem gútai polgárok kérdéseikkel, ötleteikkel, hozzászólásaikkal információkhoz juthatnak városunk életéről, vagy éppen információkat juttathatnak el a hivatalhoz, önkormányzathoz. Több internetes oldalon is folynak témák, fórumok, melyek városunkkal is foglalkoznak, de mivel nagyon sok ilyen portál van a hozzászólások követhetetlenek. Ez a Fórum kimondottan Gúta város életével, a város mindennapjaival foglalkozik majd.
Tudjuk azonban, hogy egy ilyen fórum lehetőséget ad támadásokra, személyes gyalázkodásra, hazugságok terjesztésére, amelyek már néha sértik az emberi méltóságot, sőt törvénysértőek. Egy ilyen fórumnak semmiképpen nem leszünk a támogatói.
Én mint polgármester és természetesen Samu Beáta alpolgármester figyelni fogjuk a fórumot és időnkhöz mérten rendszeresen válaszolni fogunk a kérdésekre, vagy hozzászólunk az aktuális témákhoz. Biztosan nem tudunk nap mint nap bekapcsolódni, ezért előre is mindenkinek a türelmét kérjük. Természetesen jó volna, ha idővel egyre több képviselő is bekapcsolódna ebbe a kommunikációba.
Szeretnénk, ha ez a Fórum a városunkat, a város polgárait szolgálná!

Tisztelettel
Horváth Árpád polgármester és Samu Beáta alpolgármester

« späť

Copyright © 2001 - 2016 Kolárovo, Design: g.biz,   email:webmaster@kolarovo.sk
Hlavná stránka slovensky magyar english deutsch